Осіннє підживлення півонії

Конкретно в період бутонізації в обов'язковому порядку півонії потрібно удобрити сумішшю азоту, фосфору і калію Вже після цвітіння рослини можна обмежитися внесенням таких речовин, як фосфор і калій

Як зробити щоб піони довго стояли?

Щоб зберегти свіжість півоній треба їх ставити у відстояну холодну воду. Якщо квіти трохи зів'яли під час транспортування, можна покласти їх на деякий час у ванну з водою, щоб відійшли. Кожне стебло бажано підрізати під великим косим кутом. Робити це радять під струменем холодної води.

Як підживлювати півонії?

Півонії потребують трьох етапів підживлення. Перше підживлення проводять відразу, коли розтав сніг. На цьому етапі півонії потрібні азотно-калієві добрива. Пропорції: 10–15 г азоту та 10–20 г калію на кущ. Другий етап підживлення півонії проводять у період бутонізації.

Коли підживлювати півонії?

Перше підживлення досвідчені садівники радять проводити ще ранньою весною – "по крижаній скоринці". Вносимо під кожен кущ 20 г сечовини: вона вбереться у ґрунт разом із талою водою. Після того, як розтане сніг, з профілактичною метою ґрунт необхідно пролити розчином марганцівки (2 г на відро води).

Підживлення півоній восени, навесні і влітку добривами і …
Влітку, коли півонії відцвітуть, їх необхідно підживити. Це робиться для того, щоб культура відновила сили. Використовувати в цей час варто добрива з калієм і фосфором. На 10 л води береться 30 г суперфосфату і 20 г сульфату калію. Після ретельного перемішування, проводиться полив …